Kaynak Perdeleri


Yayınlarım

Kaynak Perdeleri

3 renk seçeneği vardır.

  • Koyu Kırmızı
  • Şeffaf Yeşil
  • Koyu Yeşil

Normal kesim yanında, şerit şeklinde de temin edilebilirler. Kaynak perdeleri tehlikeli kaynak ışınlarına ve sıçrantılara karşı koruma sağlar. 5cm genişliğinde her taraftan dikiş, üst en kısmında 20cm aralıklar ile halka delikleri ve sol&sağ taraflarda çıt çıt sistemi bulunmaktadır. Perdeleri yan yana birleştirerek, istenen genişlikler elde edilebilir. Şerit perdeler ise çalışma alanına daha kolay ve fazla erişim sağlar. Tüm kaynak perdeleri EN 1598 standartlarına uygundur. Düz yada şerit perdelerin teslimat içeriğinde tuturma halkalarının mevcuttur ve paketlerde 7 adet bulunmaktadır.

Perde Çekme Makarası
Kaynak perdesini toplamak için kullanılır. 8m paslanmaz çelik halat kullanılır. Duvara monte edilir ve halat özel tasarlanmış tork kontrolü ile toplanır.

Versiflex Çerçeve
Eklemli 32mm ve 22mm çapındaki çelik borulardan imal edilmiştir. Dayanıklı bağlantı için hassas ayak eklemleri kullanılmıştır. Dengeli çerçeve, kauçuk papuçları bulunan profiller ile 700mm lik derinlik sağlar. Geçmeli ayaklar ile 90 derecelik çerçeveler oluşturulur. 4 çerçeve bir araya geldiğinde, bir oda tamamlanmış olur.

Standart 3 genişlik seçeneği vardır:
1) 1000mm, kaynak battaniyesi ile kesim, çerçevesi.
2) 1400mm, standart çerçeve
3) 2000mm, yukarıdakilerden daha geniş çerçeve

Çerçeve için opsiyoneller:
1) Tekerlek seti (4lü), kauçuk papuçlara geçer ve vidalanırlar.
2) Tekerlek dirseği (2li)