MAXSTAR 210 DX

MAXSTAR 210 DX


Portföy Description

Pro-Set özelliği ile kaynak parametreleri daha doğru ve hassas ayarlanarak hafızaya alınabilir. Bu sayede daha hızlı, denetimli ve güvenli kaynaklar yapılabilir.

Sleep timer özelliği sayesinde, elektrik sarfiyatı azaltılır. Bu programlanabilir özelliği sayesinde, makine kaynak yapmadığı zamanlarda enerji sarfetmez.

Auto-Line özelliği sayesinde şebeke geriliminde meydana gelebilecek 120 – 480 V arasındaki dalgalanmalardan etkilenmez.

Blue Lightning HF (yüksek frekans) özelliği ile iş parçasına temas olmadan ark başlar Bu özellik, standart HF (yüksek frekans) özelliğine göre, daha kararlı ve emniyetli ark başlangıçlarına imkan sağlar.

Wind Tunnel Technology özelliği ile makinenin içinde bulunan elektronik kompenentler, havada taşınan toz ve diğer yabancı maddelerden korunarak, makinenin daha uzun ömürlü olmasını sağlanır.

Fan-On-Demand özelliği makinenin soğutma fanı’nın gerekli olduğunda otomatik olarak çalışmasını sağlar. Böylelikle hem enerji sarfiyatı, hem de mekinenin çalışma esnasındaki ses seviyesi azalır.

Pulse özelliği ile kaynak banyosunun kontrolü kolaylaşır, ark kararlılığı ve kaynak hızı artar. Malzemeye ısı girdisi azalacağından, çarpılmalar minimize edilmiş olur.

 

Şebeke Gerilimi 220 V (1 Faz), 380 V (3 Faz)
Çıkış Gücü 210 A, DKO: %60
Kaynak Amper Aralığı 1-210 A
Açık Devre Gerilimi 80 V DC
Ölçüler (YxGxD) 346x219x495 mm
Ağırlık 17,2 Kg
  • DKO: Devrede Kalma Oranı