SENTİNEL


Yayınlarım

SENTİNEL

SENTINEL A50

Kaynak Maskesi İçin En İyi Seçim !

En iyi kaynakçılar, en iyi ekipmanı kullanır. En iyi kaynak maskesini seçmek gerektiğinde SENTİNEL, ergonomik iç başlığı, üstün rahatlığı, dokunmatik kontrolleri ve kristal netliğindeki görüş kalitesi ile öne çıkar.

 

Aerodinamik Tasarım – Kaynak maskeleri yıllardır benzer tasarım ile üretiliyor. SENTINEL bu noktada farklılaşmaktadır.

SENTİNEL özel tasarımı ile farklı baş ölçülerine uyum sağlayacak, ortalama bir ölçüde tasarlanmıştır. Ayrıca modern tasarımı ile beğenileri üzerinde toplamaktadır. Bunun yanında, tasarımda herhangi bir fazlalık olmaması sayesinde dar alanlarda çalısmayı oldukça kolay hale getirmektedir.

Ergonomik HALO™ İç Başlık – SENTİNEL’in iç başlığı, tamamen ergonomik detaylar üzerine yoğunlaşarak tasarlanmıştır.

5 farklı noktadan ayarlanabilen iç başlık sayesinde maskenin tüm ağırlığı başınızın etrafına dağıtılır ve uzun süreli kullanımda rahat çalışmanızı sağlar.

Küresel Ön Koruma Camı – Maske boyunca uzanan göz alıcı koruyucu cam sayesinde taşlama modundayken maskenin camından daha fazla doğal ısığın girmesini saglar. Görünürlük ve netliği arttırır. SENTİNEL 2 farklı ön koruma camına sahiptir. Bunlar her biri kolayca değiştirilebilen sarı ve şeffaf camlardır.

Süper Görünür LCD Kontrol Paneli – SENTİNEL ile Analog paneller seviye atladı ve akıllı telefon ekranı gibi dokunmatik, renkli LCD ekrana dönüştü. Bu panel ile kaynakçının görüş kalitesini arttırmakla kalmayıp, sezgisel kontrolleri ve kullanımı kolay fonksiyonları ile teknolojiyi kolaylaştırmaktadır.

Yüksek Performanslı Otomatik Kararan Filtre – SENTİNEL, yüksek optik sınıfa sahip otomatik kararan filtresi ile görünürlüğü yeniden tanımlıyor. Daha net bir görüş ve gelişmiş renk ayrımına izin veriyor. Taşlama modu ise tek bir dügme ile kolayca aktif edilebiliyor ve mükemmel bir netlik sağlıyor.

39126Sentinel_A50_-_Brosur

15477Sentinel_Brosur