Syncrowave 400

Syncrowave 400


Portföy Description

Syncrowave, AC/DC TIG makinesi, kaynak performansından ödün vermeden, kullanım kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Makine kısa sürede AC TIG, DC TIG veya MMA için ayarlanabilir. Basit ve kolay anlaşılır kontrol paneli, kurulum süresini azaltır ve üretkenliği artırır.

Kullanımı kolaydır. Kontrol paneli, yalnızca seçtiğiniz işlemle ilgili ayarlara erişmenizi sağlar. Bu, panelin basit ve anlaşılır olmasını sağlayarak parametreleri ayarlamayı kolaylaştırır. Bu özellik yeni çalışanları eğitmek için daha az, işlerin yapılması için daha fazla zaman anlamına gelir.

Pro-Set™ Miller® Syncrowave’deki benzersiz bir özelliktir. Bir düğmeye tek dokunuşla, makine fabrikada önceden ayarlanmış parametrelere geri dönerek, sizin hemen işe başlamanıza olanak sağlar. Kolayca kaynak amperini ayarlayın ve işe başlayın.

Mükemmel ark, Blue Lightning™ ile başlar. Kullandığınız Tungsten elektrod çapını seçtiğinizde, makine bir dizi kritik ark başlatma parametresini kendiliğinden ayarlayacaktır. Bu özellik, her seferinde doğru ve güvenilir ark başlangıcını garanti eder.

Syncrowave ile tamamen kontrolünüzde olan kaynak arkının ve kaynak dikişinin keyfini çıkarın.

 

Şebeke Gerilimi 380–400 V (3 Faz)
Çıkış Gücü 400 A, %30, 26 V
300 A, %60, 22 V
Kaynak Amper Aralığı 5-400 A
Açık Devre Gerilimi 70 V DC
Ölçüler (YxGxD) 746x381x625 mm (Güç Ünitesi)
1114x521x921 mm (Soğutma Ünitesi+Taşıma Arabası)
Ağırlık 59.4 Kg (Güç Ünitesi)
95.7 Kg (Soğutma Ünitesi+Taşıma Arabası)